Визнач, чи парна дана функція. f(x)=−x−7​


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Ванёк.

Ответ:

Функція парна, якщо виконується умова f(x) = f(-x) для всіх значень x з області визначення функції. У вашому випадку, f(x) = -x - 7, і якщо ми замінимо x на -x, то отримаємо: f(-x) = -(-x) - 7 = x - 7. Оскільки f(x) ≠ f(-x) (f(x) = -x - 7, а f(-x) = x - 7), ця функція не є парною.