Турист у пошуках об'єкта в незнайомій місцевості з точки A пройшов на південь 3 км, потім на захід

— 11 км, із досягнутої точки на північ 3 км і ще 4 км на схід. Визнач відстань, подолану туристом: км Визнач довжину переміщення від початку подорожі: км

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Анна.

Відповідь:

Пояснення: відстань = 3 + 11+ 3+ 4 = 24 км
переміщення = +3 + 11 + (-3) + (-4) = 14 - 7 = 7 км