Дано: ACO = PKT, A= 23°, O= 78°, K= 79° Знайдіть градусні міри інших кутів трикутників ACO PKT.


Ответы на вопрос

Отвечает Буняк Даня.

Ответ:

кут С=180-76-23=81

кут КВС=38

кут=180-81-38=61