Сума двох вертикальних кутів дорівнює 40°. Знайдіть градусні міри кожного з цих кутів. A 40º i

40° В 80º i 80° Б 40º i 140° г 20º i 20° Дві прямі перетинаються, причому один із ку- тів, що утворилися при цьому, дорівнює 123°. Знайдіть кут між цими прямими. A 123° Б 57° в 67° Г 90° Дві прямі перетнуті третьою. Якими можуть бути градусні міри внутрішніх односторонніх кутів шоб дані прямі були паралельними?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханифова Зарина.

Ответ:

кут 1 = 40:2=20 ( як вертикальні )

кут 2 = 180 - 20 = 160⁰ ( як суміжній )

відповідь: кут 1 = 20⁰, кут 3 = 20⁰