найдіть площу трикутника, дві сторони якого дорівню- ють 16 см і 30 см, а медіана, проведена до

більшої із цих сторін, дорівнює 25 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Владик.

Ответ:

24√91 см²

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=16 см, ВС=30 см,  АМ - медіана, АМ=25 см.

S(АВС) - ?

ВМ=СМ=30:2=15 см.

Медіана поділяє трикутник на два трикутники з рівними площами.

ΔАВМ; S(АВМ)=√(р(р-а)(p-b)(p-c))=√(28*12*3*13)=√13104=12√91 см²

ΔАВС; S(АВС)=2S(АВМ)=12√91 * 2 = 24√91 см²