Найдите координаты вектора: 2а-b, если а(4;-2); b(-4; 3)помогите срочно пожалуйста!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

Ответ:

.....

Объяснение:

Для знаходження координат вектора 2a - b, де a(4; -2) і b(-4; 3), вам просто потрібно виконати відповідні арифметичні операції:

2a - b = 2(4; -2) - (-4; 3)

Спершу помножимо вектор a на 2:

2(4; -2) = (2 * 4, 2 * (-2)) = (8, -4)

Тепер відніміть вектор b:

(8, -4) - (-4, 3) = (8 + 4, -4 - 3) = (12, -7)

Отже, координати вектора 2a - b дорівнюють (12, -7).