СРОЧНООООООООООООООООООООООО Одна із сторін паралелограма на 3 см довше, за інших, а його

периметр 28 сіл. Знайди всі сторони паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Альбина.

Ответ:

Позначимо сторони паралелограма наступним чином:

- Нехай одна сторона буде "a" см.

- Інша сторона буде "b" см.

За умовою задачі одна сторона на 3 см довша за іншу. Тобто ми можемо записати:

a = b + 3

Паралелограм має дві однакові пари сторін, тобто його периметр можна обчислити так:

P = 2a + 2b

Тепер ми знаємо, що P (периметр) дорівнює 28 см і a = b + 3. Підставимо ці значення в рівняння для периметра:

28 = 2(b + 3) + 2b

Розкриємо дужки та спростимо рівняння:

28 = 2b + 6 + 2b

Тепер об'єднаємо подібні члени:

28 = 4b + 6

Віднімемо 6 з обох боків:

28 - 6 = 4b

22 = 4b

Тепер розділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення "b":

b = 22 / 4

b = 5.5 см

Тепер, коли ми знайшли значення "b", можемо знайти значення "a" за допомогою рівняння a = b + 3:

a = 5.5 + 3

a = 8.5 см

Отже, сторони паралелограма дорівнюють 5.5 см та 8.5 см.