БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТЕРМІНОВО, ДАЮ 40 БАЛІВ ВСЕ ЩО Є Бісектриса гострого кута паралелограма поділяє

сторону на відрізки 5 см і 8 см, починаючи від вершини тупого кута. Знайдіть периметр паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Байгильдин Павел.

Объяснение:

Паралелограм має протилежні сторони, які однаково довгі. Оскільки бісектриса гострого кута поділяє сторону на відрізки 5 см і 8 см, це означає, що інша сторона паралелограма також має відповідні відрізки довжиною 5 см і 8 см.

Отже, периметр паралелограма можна знайти, склавши довжини всіх його сторін:

Периметр = 2 * (5 см + 8 см) = 26 см.

Отвечает Каримов Акежан.

Ответ:

Периметр паралелограма дорівнює 36см

Объяснение:

∠KAD=∠AKB, внутрішні різносторонні при паралельних прямих ВС||AD, січною АК.

∠ВАК=∠КАD, AK- бісектриса.

∠ВАК=∠ВКА, → ∆АВК - рівнобедрений трикутник.

АВ=ВК=5см

ВС=ВК+КС=5+8=13см

Р=2(АВ+ВС)=2(5+13)=

=2*18=36см