Якщо бічна сторона рівнобедреного трикутника 18 см, а основа вдвічіменша, то периметр

трикутникадорівнює ...54 см45 см27 см36 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Альбина.

Ответ:

1)18:2=9(см)-длина основания

2) 18+18+8=45(см)-периметр

Ответ : 45см