У правельній трикутній піраміді сторона основи = 6 см а висота √13.обчислити бічну поверхню піраміди


Ответы на вопрос

Отвечает Шмаков Саша.
Высота основания =а√3/2=6/2√3=3√3(см);
высота боковой грани h=√(√13²+√3²)=√13+3=√16=4(см)
Sграни=1/2a·h=1/2·6·4=12(см²)
Sбок=3·Sграни=3·12=36(cм²)