Один з сумижных кутив на 70 більше за другий знайти ци кути


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Екатерина.

Ответ:

Нехай х - один кут, тоді х + 70 - другий

х+х+70=180

х+х=180-70

2х=110

х=110/2

х=55

55+70= 125

Відповідь: 125, 55