Помогите пж дам 50 баллов, срок сдачи сегодня. Промені ОВ і ОС проходять між сторонами кута АОD

так, що промінь ОB є бісектрисою кута AOC, а промінь ОC – бісектрисою кута АОD. Знайдіть градусну міру кута ВОС, якщо ∠АОD = 135°

Ответы на вопрос

Отвечает Цепляева Дарья.

Ответ:

Якщо промінь OB є бісектрисою кута AOC, а промінь OC є бісектрисою кута AOD, то кут VOC дорівнює половині суми кутів AOC і AOD.

Оскільки ∠AOD = 135°, то ∠AOC = 2 * 135° = 270° (135° + 135°).

Отже, градусна міра кута VOC дорівнює половині суми кутів AOC і AOD, тобто (270° + 135°) / 2 = 405° / 2 = 202.5°.

Отримуємо, що градусна міра кута ВОС становить 202.5°.