Знайти всі кути паралелограма якщо один з них на 42° більший за інший​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:
x + (x + 42) + x + (x + 42) = 360

4x + 84 = 360

4x = 360 - 84

4x = 276

x = 276 / 4

x = 69

Отже, менший кут паралелограма дорівнює 69 градусів, а більший - 69 + 42 = 111 градусів.