СРОЧНО!!!!!!точка С лежить між точками А і В. Знайдіть ВС, якщо АВ 53 дм, АС менше ВС на 9 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Артём.

Відповідь:

ВС = 31 дм.

Пояснення:

1) Точка С лежить між точками А та В, а відрізок АВ = 53 дм. маємо:

АВ = АС + ВС = 53 дм. ( 1 )

2) Якщо АС менше за ВС на 9 дм., маємо:

ВС = АС + 9 ( 2 )

3) Підставимо рівняння ( 2 ) до рівняння ( 1 ), отримаємо:

АС + АС + 9 = 53

2АС = 53 - 9 = 44

АС = 44 / 2 = 22 дм.

4) Підставимо АС = 22 дм. до рівняння ( 2 ), отримаємо:

ВС = 22 + 9 = 31 дм.