ДАЮ 50 БАЛОВ (тільки не рівнянням) На відрізку АВ завдовжки 36 см обрано точ- ку К. Визначте

довжини відрізків АК і BK, якщо АК більший за ВК на 4 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Исрафиль.

Ответ: АК=20см; ВК=16 см.

Объяснение: будемо міркувати так: якби точка К була посередині відрізка АВ, то відрізок АК був би рівним відрізку ВК. Адже АК більше за відрізок ВК на 4 см. Можна уявити, що в довжині відрізка АВ знаходиться два однакових по довжині відрізка плюс 4 см. Віднімємо від відрізка АВ, довжина якого 36 см, чотири сантиметра, ми одержимо довжину двох однаковіх відрізків, рівних довжині ВК, тобто 36 - 4= 32(см), 32:2=16 (см), значить ВК=16см, відповідно АК =16+4= 20см.