На відрізку АВ завдовжки 36см обрано точку К.Визначте довжини відрізків АК і ВК,якщо AK бiльший вiд

BK на 4 см. СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Відрізок AK буде дорівнювати x+4, а відрізок BK х см. Складаємо рівняння, х+4+х=36, буде 2х=36-4 і 2х=32, х=16. Перевіряємо 20см+16см=36см. Відповідь: AB=20см, BK=16см.