На відрізку АВ завдовжки 36см обрано точку К.Визначте довжини відрізків АК і ВК,якщо AK бiльший вiд

BK у 3 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Блиндовская Анастасия.

Відповідь:

9  i  27

Пояснення:

BK=x\\AK=3x\\AK+BK=AB\\3x+x=36\\4x=36\\x=36:4\\x=9\\BK=9\\AK=3*9=27