Основи трапеції дорівнюють 8 м і 12 м, а висота дорівнює 8 м. Обчисли площу трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Відповідь:

120 м^2

Пояснення:

S=\frac{a+b}{2}*h

S=\frac{8+12}{2} *12 = 10*12=120 м^2