Точка D належить відрізку AB, довжина якого 24см. Знайдіть довжини вiдрiзкiв AD і DB, якщо AD:

DB=5: 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Слава.

Відповідь: AD = 10 см, DB = 14 см.

Пояснення:

Нехай AD = 5x, тоді DB = 7x.

AD + DB = AB

5x + 7x = 24

12x = 24

x = 2

AD = 5 * 2 = 10 см

DB = 7 * 2 = 14 см