Промінь ОА проходить між сторонами кута ВОС. Промінь ОД – бісектриса кута ВОА; промінь ОЕ –

бісектриса кута СОА. Знайдіть кут ВОС, якщо кут ДОЕ = 83° С ЧЕРТЕЖОМ! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Гурна Мария.

Відповідь:

ВОС дорівнює 332°

Пояснення:

Ми маємо кут ДОЕ = 83°, і промінь ОД - бісектриса кута ВОА, а також промінь ОЕ - бісектриса кута СОА. Ось як ми можемо використовувати цю інформацію для знаходження кута ВОС:

Оскільки промінь ОД є бісектрисою кута ВОА, то кут ВОА дорівнює двом кутам ДОЕ:

Кут ВОА = 2 * Кут ДОЕ = 2 * 83° = 166°.

Аналогічно, оскільки промінь ОЕ є бісектрисою кута СОА, кут СОА дорівнює двом кутам ДОЕ:

Кут СОА = 2 * Кут ДОЕ = 2 * 83° = 166°.

Тепер ми знаємо, що кут СОА і кут ВОА дорівнюють 166° кожен.

Кут ВОС - це сума кутів ВОА і СОА:

Кут ВОС = Кут ВОА + Кут СОА = 166° + 166° = 332°.

Отже, кут ВОС дорівнює 332°.