ПРОШУ 30 БАЛЛОВ, ЛЕГЧАЙШЕ 1. Промінь ОМ проходить між сторонами кута COF , який дорівнює 69º .

Знайдіть кути МОС і МOF , якщо кут МОС на 27 ° бiльший за кут MOF . 2. Кут АВС - розгорнутий . Промінь ВК проходить мiж сторонами цього кута . Промінь ВD - бісектриса кута ABK . Знайдіть кут CBD , якщо ZАВК = 116 ° . 3. Розгорнутий кут поділили на три кути , градусні мiри яких відносяться як 3 : 5 : 7 . Знайдіть величини цих кутів .

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:я знаю ответ только на первое задание :2х+27=69

2х=69-27=42 х=42: 2

х=21°(Кут МОF) х=27+21=48°(Кут МОС)

на фото третий номер