3- sin ²14° - cos ²14°


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Павел.

3 - sin²14° - cos²14° = 3 - (sin14°)² - (cos14°)²

За формулою тригонометрії sin²θ + cos²θ = 1, можемо замінити (sin14°)² + (cos14°)² на 1:

3 - sin²14° - cos²14° = 3 - 1 = 2

Отже, вираз 3 - sin²14° - cos²14° дорівнює 2.