AB = 22 см, AC = 7 см. Знайди BC. 10 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Вика.

Відповідь:

Можливі два варіанти:

1) BC = 15 см.

2) BC = 29 см.

Пояснення:

Можливі два варіанти:

1) Точка С лежить між точками А та В, відповідно:

BC = АВ - АС = 22 - 7 = 15 см.

2) Точка А лежить між точками В та С, відповідно:

BC = АВ + АС = 22 + 7 = 29 см.