зовнішній кут трикутника дорівнює 150 , а внутрішні кути не суміжні з ним 20.Знайти найбіший кут

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сайдашева Аделина.

Ответ:

якщо я правильно розумію, то: 180-150=30 градусів кут, суміжний з зовнішнім, а найбільший кут трикутника = 180-30-20=150-20=130 градусів

Объяснение: