33.° Точка К середина відрізка MN, точка Е середина відрізка KN, EN =5 см. Знайдіть відрізки MK, ME

і MN. 34.° Точка С внутрішня точка відрізка АВ. довжина якого​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Олеся.

Ответ:

33. Щоб знайти довжини відрізків MK, ME і MN, використовуйте властивість середніх ліній трикутника.

EN = 5 см (задана)

Так як точка К - середина відрізка MN, то ME також буде середньою лінією в трикутнику MKN. Це означає, що ME = EN = 5 см.

Для знаходження MK і MN можна використовувати властивості середніх ліній:

MK = 2 * ME = 2 * 5 см = 10 см

MN = 2 * EN = 2 * 5 см = 10 см

Отже, довжини відрізків MK, ME і MN становлять відповідно 10 см, 5 см і 10 см.

34. У вашому запиті немає вказівки на довжину відрізка AB. Щоб знайти довжину відрізка AB, потрібно мати більше інформації про цей відрізок або про співвідношення між точкою C та відрізком AB. Без додаткової інформації неможливо визначити довжину AB.