периметр прямокутника дорівнює 28 сантиметрів знайдіть його сторони якщо одна з них на 4 см менша

за другу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

P=2(a+b)

a=x+4

b=x

2(x+x+4)=28

4x=20

x=5(сторона b)

a=5+4=9