Висота правильного трикутника дорівнює 15 см. Чому дорівнює радіус: 1) описаного кола; 2) вписаного

кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Иван.

Ответ:

R=10см

r=5cм.

Объяснение:

R=h:3*2=15:3*2=10см

r=h:3*1=15:3*1=5см