.Бісектриса кута А прямокутника АВСД ділить сторону ВС на відрізки ВМ =5 см, МС= 4см.Знайдіть

периметр прямокутника АВСД.

Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

Ответ:

28см

Объяснение

Дано: трикутник АВСD, АМ бісектриса ВМ=5см, МС=4 см

Знайти

Р АВСD

Розв'язання:

АВМ- рівнобедрений трикутник,

МВ=ВА=5см як бічні(не помню як там чекни в книжкі) сторони рівнобедреного трикутника

ВС=АD=9 см як протилежні сторони прямокутника(хз вроді так)

АВ=СD= 5 см як протилежні сторони прямокутника

Р=АВ+ВС+СD+DА= 5+9+5+9=24 см

Відповідь: 24см