Точка в відрізка АС розбиває його на дві частини, які відносяться як 2:4. Визначте довжини

відрізків АВ і ВС, якщо AC = 42 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Таня.

Відповідь:

АВ=14 см; ВС= 28 см

Пояснення:

Нехай довжина АВ відрізка=2х,

тоді довжина ВС відрізка =4Х

складемо рівняння

2х+4х=42 см

6х=42

х=42:6

х=7см , оскільки довжина відрізка АВ=2х, тоді АВ=2*7=14 см

                            довжина відрізка ВС=4х, тодв ВС= 4*7=28 см