Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 14і 26 а бічна сорьорна дорівнює 10 знайдіть висоту та

діагональ трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Хазов Никита.

найдем х:

2x + 14 = 26

2x = 12

x = 6

По теореме Пифагора, найдем высоту:

h = √(10² - 6²)=√(100-36)=√64 = 8 (cм)

Ответ: 8 см