Обчисли площу ромба, якщо його сторона дорівнює 8 дм, а висота дорівнює 5 дм. ответ в дм2


Ответы на вопрос

Отвечает Ларчик Аня.

Объяснение:

робм має 4 кути як і квадрат

1)8×5=40дм2

Отвечает Романенкова Маша.
S=a*h=8*5=40(дм2) ответ 40