Знайти площу ромба, якщо його висота дорівнює 3 м, а периметр 16 корінь 2 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Ворон Андрей.

Ответ:

12√2

Объяснение:

В даній ситуації площа ромба має формулу

S=a*h

Знайдемо сторону

16√2/4=4√2(у ромба всі сторони рівні)

Находимо площу

4√2*3=12√2 см ²