у трикутника ABCD кут A дорівнює 90°. BC = 25 см, AC = 15 см .Знайти косинус кута А ,знайдіть

тангенс кута B​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Дарья.

Ответ:

Знайдемо невідому сторону BA=√25²-15²=√625-225=√400=20 см

cosA=15/25=0,6 cosA=20/25=0,8 tg<B=15/20=0,75