Знайти кути чотирикутника , якщо вони пропорційні числам 3, 5, 7 і 9 . допоможіть!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Ответ:

45°, 75°, 105°, 135°

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника  чотирикутника дорівнює 360°.

3х+5х+7х+9х=360

24х=360

х=15

3х= 3*15 = 45°

5х= 5*15 = 75°

7х = 7*15 = 105°

9х = 9*15 = 135°

Отвечает Новикова Саша.

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника становить 360°, отже за умовою

3х+5х+7х+9х=360

24х=360

х=15

∠1=15*3=45°

∠2=15*5=75°

∠3=15*7=105°

∠4=15*9=135°