Точка S рівновіддалена від кожної сторони правильного трикутника ABC зі стороною (смотри ниже)

см. Знайти відстань від точки S до сторони AB, якщо відстаньвід точки S до площиниABC дорівнює ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дешевов Тимофей.

Ответ:

6см

Объяснение:

Дано:

АВ=ВС=АС=8√3 см

SO=2√5 см

SK=?

Решение

Найдем радиус вписанной окружности

r=AB/2√3=8√3/2√3=4 см.

КО=r=4см

∆SOK- прямоугольный треугольник

Теорема Пифагора

SK=√(SO²+OK²)=√((2√5)²+4²)=√(20+16)=

=√36=6см