Ребро куба зменшили у 2 рази. у скільки разів зменшиться об'єм куба


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Якщо ребро куба зменшили у 2 рази, то об'єм куба зменшиться у 8 разів.

Объяснение:

Ребро куба зменшили у 2 рази. У скільки разів зменшиться об'єм куба?

  • Куб - це прямокутний паралелепіпед у якого всі грані рівні.
  • Об'єм куба обчислюється за формулою:

V=a³

Нехай ребро першого куба буде дорівнювати а₁, тоді його об'єм буде дорівнювати: V₁=a₁³

Ребро другого куба зменшили у 2 разі:

\bf a_2=\dfrac{a_1}{2},   тоді його об'єм:

\sf V_2=(a_2)^3=\bigg(\dfrac{a_1}{2} \bigg)^3=\bf \dfrac{a_1^{3} }{8}

Знайдемо, у скільки разів зменшиться об'єм куба:

\sf \dfrac{V_1}{V_2} =\dfrac{a_1^{3} }{\frac{a_1^{3} }{8} } =\bf 8

Відповідь: об'єм куба зменшиться у 8 разів.

#SPJ1

Отвечает Пучков Саша.

Ответ:

8.

Объяснение:

Отношение объемов подобных фигур равно кубу коэффициента подобия. По условию коэффициент подобия равен 2.

Значит объем уменьшится в 2³=8 раз