Знайдіть радіус кола, якщо діаметр дорівнює 13дм. а)65см б)6,5см в)0,065см Срочьно Пожалустоо​


Ответы на вопрос

Отвечает Недайводин Тимофей.

Ответ

65 см

Объяснение:

d=2r

13=2*r

r=13:2

r=6,5 дм

10 см=1дм

r=6,5 дм= 60+5=65 см