Одна сторона паралелограма дорівнює 12 см а висота проведена до цієї сторони 7 см чому дорівнює

площа паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катя.

Відповідь:

Пояснення:

S= a*h

S= 12*7= 84(см)