Як зміниться площа прямокутника якщо одну з його сторін збільшити в 5 разів​(ответьте с объяснением)


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Яна.

Ответ:площа збільшиться в 5 разів

Объяснение:

S=a*b

Наприклад:S=2*3=6

3×5=30

S=2 ×15=30

30:6=5 (збільшилася в 5 р)