Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 10 см а бічна сторона 13. Знайдить тангенс кута при

основи трыкутныка.

Ответы на вопрос

Отвечает Печатнова Кристина.

Ответ:

tg кутаАВН = АН/ВН =5/12=0,4167

Объяснение:

Трикутник АВС, АВ=ВС=13, АС=10 Проводим висоту=медіані= бісектрисі ВН на АС, АН=СН = 1/2АС= 5, трикутник АВН прямокутний. ВН = корінь (АВ в квадраті - АН в квадраті)=корінь (169-25)=12

можна подписку пожалуста