два кола мають зовнішній дотик.Відстань між їхніми центрами-80 см.Знайдіть радіуси цих кіл якщо

вони відносяться як 9:7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Поспелов Максим.

Ответ:

Радіус першого кола 45 см, а другого 35 см

Объяснение:

Введемо коєфіцієнт пропорційності - x, тоді:

9x + 7x = 80

16x = 80

x = 80/16

x = 5

Радіус першого кола:

9x = 9 * 5 = 45 см

Радіус другого кола:

7x = 7 * 5 = 35 см