знайдіть висоту рівнобічної трапеції, основи якої дорівнюють 5 і 3 см, а діагональ перпендикулярна

до бічної сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметова Азалия.

Ответ:

2см

Объяснение:

Решение:

АК=MD

AK=(AD-BC)/2=(5-3)/2=1см

ВС=КМ=3см

КD=KM+MD=3+1=4см.

КВ=√(АК*КD)=√(1*4)=√4=2см