периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 72 см, основа на 12 см більше бічної сторони. знайдіть

бічнв сторону трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Нассуха Эрнест.

Объяснение:

х+х+х+12=72

3х=60

х=20-бічна сторона (їх дві) тому 20×2=40

20+12=32-основа

Отвечает Никитин Данил.

Ответ:

за озн. рівнобедеренного трик. бічні сторони рівні. Нехай х-бічна сторона трик. АВС. тоді основа - (х+12). За умовою периметр 72 см.

отримуємо рівняння:

2х + (х+12) =72

3х +12 = 72

3х = 60

х = 20