Знайдіть внутрішні кути трикутника, якщо сума двох із них 150 градусів, а один із зовнішніх 80

градусів Даю 30 баллов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Брослік Макс.

Ответ:

30, 100, 50 градусов

Объяснение:

Первый: 180-150 = 30

Второй: 180-80 = 100

третий: 180 - 100 - 30 = 50