СРОЧНО! 100 БАЛЛОВ! Визначити кількість речовини вуглекислого газу число молекул якого 90,3*10^23


Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Ответ: 15 моль

Дано:

N = 90.3*10²³ молекул

Найти:

n - ?

Объяснение:

n= N/N_{A}\\N_{A} = 6,02*10^{23} mol^{-1}\\n= 90,3*10^{23}/6,02*10^{23} = 15