Перевірте, чи належить точка А(0; 2) прямій, яка задана рівнянням7x-3y +6=0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Конякина Алина.

Ответ:

7•0-3•2+6=0-6+6=0

Объяснение:

підставляємо замість х- 0 замість у- 2