У рівнобедреному трикут- нику з периметром 48 см бічна сторона відноситься до основи як 5:2.

Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Аконов Айбек.

2х+5х+5х=48

12х=48

х=48:12

х=4

АС=2×4=8(см)

АВ=ВС=5×4=20(см)