Ребро куба дорівнює 6 см. Площа повної поверхні правильного те траедра дорівнює площі повної

поверхні куба. Знайдіть площу од нієї грані правильного тетраедра.

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофтей Лера.

Ответ:

S одной грани правильного тетраэдра=54 см^2

Объяснение:

S полн.пов куба = S полн. пов тетраэдра

1). КУБ:

 s_{kuba} =  6 \times  {a}^{2}

 s_{kuba} = 6 \times  {6}^{2}  = 216

2). ТЕТРАЭДР:

 s_{tetraedra} = 4 \times  \frac{ {a \sqrt{3} }^{2} }{4}

216 = 4 \times  \frac{ {a }^{2} \sqrt{3}  }{4}  \\  \frac{ {a}^{2} \sqrt{3}  }{4} = 216 \div 4

 \frac{ {a}^{2} \sqrt{3} }{4}  = 54

 \frac{ {a}^{2} \sqrt{3}  }{4}  -

- площадь одной грани правильного тетраэдра