Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 25 см, а висота, опущена

на основу, - 20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дятлов Сергей.

a і в- бічні сторони

с - основа

h - висота

h ділить с пополам, бо р/б трикутник, звідси

із трикутника ( половина с, а і h)

За наслідком з Т Піфагора

(половина с)^2=25^2-20^2=625-400=225

половина с =15 см, звідси с=15*2=30см

S=c/2*h= 15*20=300см^2

В: 300 см^2