Периметр рівнобедреного трикутника 42 см. Його основа менша від бічної сторони на 9 см. Знайдіть

сторони цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Макар.

Ответ:

17 СМ, 17 СМ, 8 СМ

Объяснение:

Нехай основа буде Х, тоді бічна сторона Х+9( їх 2) . За умовою периметр трикутника дорівнює 42 см. складаємо рівняння

Х+Х+Х+9+9=42

3Х=42-18

3Х=24

Х=8 - ОСНОВА

БІЧНІ СТОРОНИ РІВНІ Х+9=8+9=17